Kodėl specialistai rekomenduoja LENOVO kompiuterius?

310

lenovoKompiuteris šiais laikais yra itin svarbi technologija, todėl retas XXI-ajame amžiuje galėtų įsivaizduoti savo gyvenimą be jo. Juk šiuos prietaisus naudojame poilsio, kelionių metu. Dar daugiau, kartais naudodami kompiuterius užsisakome maisto ar drabužių arba skaitome knygas, o svarbiausia, su jais mes dirbame. Kadangi kompiuteriai yra įsiterpę į didžiąją dalį mūsų gyvenimo, svarbu, kad jie būtų patikimi ir kokybiški. Gali būti visai nebaisu, jei žiūrint melodramą kompiuteris išsijungs, tačiau, kas, jei pildote svarbius dokumentus, arba video konferencijoje kalbate su klientu? Štai kodėl svarstant kokį kompiuterį įsigyti, visuomet kyla klausimas „kokią kompiuterių gamintojų kompaniją reikėtų rinktis, norint gauti kokybišką bei patikimą kompiuterį?“ Variantų yra įvairių, tačiau šiandien norėtumėme pakalbėti apie LENOVO.

LENOVO kompiuteriai – pagrindiniai faktai apie kompaniją

Šiuo metu LENOVO yra viena didžiausių kompiuterių gamintojų kompanijų pasaulyje, kuri užsiima ne tik kompiuterių, bet ir išmaniųjų telefonų, planšetinių kompiuterių, serverių gamyba.  Lenovo savo veiklą pradėjo 1984-aisiais metais Pekine (Kinijoje) ir per daugiau nei trisdešimt metų išaugo į didelę kompaniją, jau kelerius metus nepaliekančią lyderiaujančių pozicijų. Pagrindiniai kompanijos mokslinių tyrimų centrai yra Kinijoje, Japonijoje ir JAV, o visame pasaulyje LENOVO turi apie 60 000 darbuotojų.

Kompanija kasmet sukuria ir demonstruoja išskirtines kompiuterinių produktų linijos naujoves, be to, savo kompiuterius testuoja pagal „Armijos standartą“, kuris garantuoja, jog kompiuteriai yra tvirti ir kokybiški. Įdomu ir tai, kad LENOVO remia įvairias sporto šakas, pvz. Formulė-1, ir yra šios sporto šakos dalyvių „AT&T Williams“ – partneris. Minėta komanda turi daugiau nei keturis šimtus LENOVO kompiuterių, kurie yra naudojami automobilių projektavimui, jų aerodinaminių savybių gerinimui ir komandos verslo valdymui.

Verslo klasė, „Armijos standartas“ ir LENOVO

LENOVO kompiuterių gamintojai turi stiprią verslo klasės kompiuterių grupę, nes LENOVO stengiasi įtikti įvairių verslų poreikiams, visame pasaulyje. Šiuo metu klientams ypač siūlomi LENOVO ThinkPad serijos kompiuteriai, kurie laikomi išskirtiniais verslo kompiuteriais. Šių kompiuterių jau dabar parduota daugiau nei 100 mln. vienetų. Išskirtinumą suteikia, jau anksčiau minėtas „Armijos standartas“. Tai JAV armijos sukurta testų visuma, kuri padeda išsiaiškinti, ar įrenginys atlaikys netinkamas išorės ar net lauko sąlygas. Iš pradžių, šie testai buvo taikomi, tik karinės įrangos bandymams, tačiau jau kuris laikas LENOVO juos taip pat naudoja. Štai kodėl ši išskirtinė kompiuterinių technologijų gamintoja vartotojams gali pasiūlyti aukščiausios kokybės produkciją, kas pastaruoju metu itin džiugina. Svarbu paminėti ir tai, jog LENOVO kompiuteriai pasižymi ne tik fiziniu, bet ir programiniu saugumu, tad dirbdami, niekada nebijosite, jog svarbi informacija kažkur dings ar išnyks.

Kiti LENOVO privalumai

Jau minėjome LENOVO ThinkPad. Šis kompiuteris, pagal amerikiečių žurnalo „PCMag“ tyrimus patenka į geriausių verslo kompiuterių dešimtuką, nes jų ekrano rezoliucija itin gera, todėl puikiai tinka dizaineriams, fotografams ir kitiems, specialistams, kuriems būtina matyti „tikras“ ir kokybiškas spalvas. Be to, kompiuterio baterija nekrauta laiko 6 valandas, o tai yra išties geras rezultatas.

Taigi, jei norite, kokybiško ir patikimo kompiuterio savo verslui, rinkitės LENOVO, nes LENOVO kompiuteriai tikrai neapvils savo vartotojų.