Tiesioginės transliacijos – kai būtina rinktis profesionalus

248

Milžiniška prekių ir paslaugų pasiūla sukuria tikrą chaosą. Kai sąrašas, iš kurio reikia pasirinkti įmonę, yra kilometro ilgumo, būna sudėtinga priimti greitą ir racionalų sprendimą. Todėl, neretai pasitaiko, kad nusprendus skubotai tenka gailėtis. Ką daryti, jei laiko ir galimybių atlikti išsamius rinkos tyrimus nėra, o paslaugos reikia čia ir dabar? Kaip išsirinkti patikimą partnerį ir neapsigauti?  Taigi, apžvelkime keletą patarimų.

Pirmas prioritetas – komunikacija

Ieškant profesionalių paslaugų didelį vaidmenį vaidina komunikacija. Nesvarbu, ko ieškote – auklės, rinkos analitiko ar statybų rangovo, viskas prasideda nuo pokalbio, skambučio ar laiško. Pasirodo, kad pirmasis pokalbis turi labai didelės įtakos vėliau priimamiems sprendimams. Pokalbio metu mezgasi pirmieji saitai, susiformuoja simpatijos ir antipatijos. Kai kalba eina apie profesionalias, brangiai apmokamas paslaugas, samdančiajam itin svarbu, kad įmonė ar specialistas gebėtų įrodyti savo profesionalumą. Kitaip tariant pirmosios komunikacijos metu reikia įrodyti, kad esate vertas siūlomo posto. Taip pat svarbu atminti, kad komunikuojant vertinamos ne tik jūsų, kaip specialisto, žinios, bet ir neverbaliniai gebėjimai, kalbos kultūros išmanymas, etikos ir bendravimo principai. Todėl, nesvarbu, ar pokalbis vyksta telefonu ar elektroniniu laišku – reikia nepamiršti, kad tai ne draugiškas pasiplepėjimas, o dalykiškas komunikavimas, mėginant užmegzti darbinius santykius.

Patirtis ir pavyzdžiai

Profesionalų paieškos arba pelų nuo grūdų atsijojimas vyksta ir nemažai dėmesio skiriant įmonės darbo pobūdžiui, atliktiems darbams, buvusiems ir esamiems klientams. Pavyzdžiui, ieškote įmonės, kurios specializacija yra tiesioginės transliacijos internete, renginių transliacijos ir t.t. į ką turite atkreipti dėmesį? Pirma, darbo patirtis arba, kiek metų įmonė užsiima teikiamomis paslaugomis. Antra, kokias tiesiogines transliacijas jie yra atlikę, kas yra ar buvo jų klientai. Taip pat galima paprašyti, kad įmonė parodytų savo darbų pavyzdžių arba pasidalintų kitų klientų atsiliepimais.

Siūlomų paslaugų spektras

Dar vienas dalykas, kuris yra svarbus renkantis profesionalę įmonę ir išskiriantis ją iš kitų rinkos aktorių  – siūlomų paslaugų įvairovė. Stiprus rinkos lyderis ir savo srities profesionalas greičiausiai galės pasiūlyti didesnį paslaugų spektrą, nei mažesnės įmonės.